Perfekcyjna ostrość widzenia

W naszym salonie optycznym pracują dyplomowani lekarze okuliści z dużym doświadczeniem. Wykonują badania okulistyczne w zakresie doboru okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz badania dla kierowców.

Pracujemy na komputerowym sprzęcie do obróbki szkieł okularowych, tym samym gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonania okularów dla dorosłych i dzieci od 1990 roku.

Praktyczne porady

 • Jaka dieta dla oczu?

  Aby mieć zdrowsze oczy, wprowadź do swojej diety następujące produkty: czarne jagody, jabłka, awokado, brzoskwinie, morele, szpinak, jarmuż, zielony groszek, marchew, pietruszka, brokuły, kukurydza, ryby morskie

 • alergie oczu a soczewki kontaktowe

  1. Korzystaj z jednodniowych soczewek kontaktowych 1-DAY ACUVUE. 2. Zmień swoje nawyki w trakcie sezonu na alergie, noś soczewki tylko przez część dnia np. uprawiając sport lub w czasie spotkań z przyjaciółmi. 3. Korzystaj z kropli do oczu przepisanych przez specjalistę. 4. Nigdy nie zakładaj cudzych soczewek kontaktowych. 5. Wychodząc z domu zakładaj okulary przeciwsłoneczne. 6. Nie dotykaj i nie trzyj oczu. 7. Często myj ręce wodą z mydłem. 8. Nie używaj cudzych kosmetyków do makijażu. 9. Pierz pościel w gorącej wodzie z dodatkiem detergentu, aby zmniejszyć ilość alergenów. 10. Unikaj stosowanie makijażu.

 • Jak dobrac okulary dla dziecka?

  Zadzwoń już dzisiaj do Salon optyczny La Vista i umów się na badanie oczu - tel. 81 743 62 41 w godz. 10.oo - 21.oo

 • Jak założyć soczewki kontaktowe?

  Dokładnie umyj ręce, Spłucz soczewki płynem, w celu usunięcia osadu (jeśli używasz nowych soczewek lub jednodniowych nie potrzebujesz płynu - po prostu wyjmij je z opakowania) i postępuj zgodnie instrukcją.

 • Jak zdjąć soczewki kontaktowe?

  Aby zdjąć soczewki dokładnie umyj ręce, spójrz w górę i odciągnij dolną powiekę w dół następnie postępuj zgodnie z instrukcją,

 • Jakie okulary wybrać do twarzy owalnej?

  do tego typu twarzy pasuje większość opraw, unikać okrągłych typu lenonki.

 • Jakie okulary wybrać do twarzy okrągłej?

  do takiej twarzy pasują kształty kanciaste i geometryczne, zaleca się zaakcentowanie linii pionowych, nieco się wysmukli w oprawkach kocich. W oprawach owalnych taka twarz wydaje się jeszcze bardziej okrągła.

Salon Optyczny La Vista
Centrum Zdrowia Sanitas Lublin
ul. Hempla 5
20-008 Lublin

salon@optyklavista.pl Napisz do nas...

81 743 62 41